سنگ برش بزرگ klingsport
سنگ برش بزرگ klingsport
قیمت: 154,480,000 ریال
خرید سنگ برش بزرگ klingsport
سنگ برش بزرگ klingsport
شرح محصول:
KLINGSPOR 46 VZ دورو -- یکی برای هر دو

برش های موثر و ایمن deburring با یک دیسک.

جدید KLINGSPOR 46 VZ دورو سوپر نازک برش و سنگ زنی برش دیسک ترکیب موثر و ایمن مخرب در یک دیسک. با 46 VZ دورو KLINGSPOR مجموعه استانداردهای جدیدی را در شرایط اقتصادی و عملکرد ؛ نه تنها قرار است به بالا بار کاهش می یابد اما برجسته برش بار نیز به دست آورد. با تشکر از عرض آن فقط 2mm 46 VZ دورو کاهش موثر با برش نازک و تشکیل حداقل با مته سوراخ کردن. با تشکر از فرآیند ساخت ، نوآوری ، به رغم عرض محدود آن ، آن را بسیار بیش از مشخصات استرس جانبی 290 ñ استانداردهای مورد نیاز برای دیسک های پر زحمت ، و در نتیجه مشکل را تضمین آزاد deburring و chamfering بدون تغییر ابزار ، علاوه بر برش موثر است.

در قطر دیسک 115 و 125mm در دسترس است ، وجود دارد و به حداقل خود نما و اذیت بوی حداقل مشخصه. علاوه بر این در این سایت رایگان گوگرد ، آهن و کلر است و بنابراین ایده آل ارائه می دهد شرایط لازم برای ماشینکاری انواع خواستار نمرات از فولاد و فولاد ضد زنگ.
این فوق العاده برای ماشینکاری مناسب لوله های نازک ، پروفیل و ورق فلز. زمینه های پیاده سازی برای 46 VZ دورو در ساخت و ساز ، ساخت خودرو ، ساخت تانک ، و هر کجا که کاربر می خواهد با تغییر ابزار و ماشین آلات باطل ، اما نمی خواست با برش موثر و ایمن deburring باطل.سنگ برش كلينگ اسپرت روال بازار براي كارخانجات و توليديهاي بزرگي كه بابرش آهن آلات سروكاردارند .
همكاران محترم نيز مي توانند جهت خريد فرم سفارش راپر نمايند، توجه داشته باشيد كه فروش اين محصول به صورت پالتي مي باشد : 4000 عدد

فروش اين محصول فقط به صورت پالتي مي باشد
مقدارهرپالت 4000 عدد مي باشد
جهت مطلع شدن ازقيمت روز فرم سفارش راتكميل سپس تماس حاصل نمائيد
في اين محصول به صورت ساعتي مي باشد !!!
درصورتي كه سايزهاي ديگري نيازداريد پس از پركردن فرم سفارش اعلام نمائيد
مشخصات سنگ درخواستي خودراذكر نمائيد تااقدامات لازم انجام پذيرد .
با يك بار خريد بي شك مشتري دائمي ما خواهيد شد

محصول
سنگ برش بزرگ klingsport
تاریخ ثبت
1388/9/10
تاریخ به روز رسانی
1388/9/10
مدل
برش بزرگ
سال،تولید
2013
قیمت
154,480,000 ریال
فروشنده

خرید سنگ برش بزرگ klingsport سوال از فروشنده